Hanigovský hrad
Author: Igor Pribula
Submitted by: admin   Date: 21:40 01-02-2012
Comments: (0)   Ratings:
Bookmark and Share
Verzia pre tlač
Výstup na Hanigovský hrad a Valné zhromaždenie o.z. Novum Castrum

Na koniec mesiaca január, presnejšie 28.1.2011 sme zvolali členov a sympatizantov na valné zhromaždenie o.z. Novum castrum. Toto stretnutie sme odštartovali ako inak prechádzkou na hrad, kde sa aj napriek poriadnej zime a závejom snehu zišlo 9 statočných, z toho niektorí sa podujali aj na klzákoch zdolať hradný kopec.


Po tejto zdravej túre ale s miernym meškaním zapríčineným vynáškou proviantu sa začalo v zasadačke obecného úradu obce Hanigovce valné zhromaždenie. Zúčastnili sa ho aj priatelia zo združenia Rákociho cesta, SHŠ Cohors ako aj zástupcovia Skautingu (65. zbor skautov Sabinov - Brabeňaki). Predseda správnej rady Mgr. Ján Barič ako aj riaditeľ Igor Pribula oboznámili formou prezentácie (dataprojektorom) zúčastnených o hospodárení združenia, bilancoval sa rok 2011 ako aj predstavili plán činnosti na rok 2012. V diskusiách sme sa venovali spoločným akciám a dohodli sme formy spolupráce v roku 2012.

Týmto sa chceme poďakovať všetkým zúčastneným ako aj p. starostke Hanigoviec Alene Havrilovej za účasť a zdarný priebeh akcie.


o.z. NOVUM CASTRUM
Zdroj: www.novum.castrum.sk


Copyright © 2005-2010 - Všetky práva vyhradené
Texty alebo fotografie a iné materiály umiestnené na tejto stránke je možné ďalej šíriť len so súhlasom redakcie stránky:
admin@castrum.sk